Print

Sylwia Bogacka tuż za podium

PR dla Zagranicy
Michał Strzałkowski 04.08.2012 14:54
Nasza srebrna medalistka w strzelaniu z karabinu pneumatycznego, była tym razem 4. w strzelaniu sportowym.
Sylwia BogackaSylwia Bogackafot. PAP/Adam Ciereszko

W finale strzeleckiej konkurencji karabinu w trzech postawach wystąpiły dwie Polki, Agnieszka Nagay oraz Sylwia Bogacka, srebrna medalistka londyńskich igrzysk w konkurencji karabinka pneumatycznego.
Sylwia Bogacka została sklasyfikowana na czwartej pozycji, z dorobkiem 681,9 pkt., Agnieszka Nagay zajęła miejsce ósme, zdobywając 678,2 pkt.
Mistrzynią olimpijską została Amerykanka Jamie Lynn Gray, z wynikiem 691,9 pkt. równoznacznym z nowym rekordem olimpijskim. Drugie miejsce zajęła Ivana Maksimović z Serbii, z dorobkiem 687,5 pkt, brązowy medal zdobyła Czeszka Adela Sykorova, uzyskując 683,0 pkt.