Logo Polskiego Radia
  Wideo
  Redakcja Polska – dla Polaków na Wschodzie

  Słuchaczy na Wileńszczyźnie i na północy Białorusi informujemy, że jesteśmy codziennie obecni na antenie Radia znad Wilii o godzinie 16.30 i 21.00 czasu UTC na częstotliwości 103,8 FM. We Lwowie i okolicach można nas słuchać na antenie Radia Niezależność o godzinie 16.30 UTC na częstotliwości 106,7 FM.

  Półgodzinna audycja w języku polskim zawiera dźwiękowy magazyn informacyjny, w którym przekazujemy najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

  W naszej sobotniej audycji znajdą Państwo programy dokumentalne i reportaże, przygotowane przez Studio Dokumentu i Reportażu Polskiego Radia. W niedzielę natomiast zapraszamy do słuchania audycji „Z życia Kościoła” i „Ślady na piasku”, przygotowanych przez Naczelną Redakcję Programów Katolickich Polskiego Radia.

  W audycji o godzinie 21.00 czasu UTC znajdą Państwo serwis ekonomiczny, który zawiera rozmowy i komentarze na temat aktualnych wydarzeń w polskiej i światowej gospodarce.

  Dla Polonii na całym świecie

  Na naszym kanale wschodnim można nas słuchać na całym świecie o godzinie 16.30, 21.00 i 23.30 czasu UTC. W soboty o godzinie 22.00 UTC i w niedziele o 11.00 UTC transmitujemy tam mszę św. z kościoła św. Elżbiety w Gdańsku.

  Zachęcamy do słuchania podcastu w języku polskim. Zawiera on dźwiękowy magazyn informacyjny, w którym przekazujemy najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

  W pół godziny przybliżamy wszystko co ważne w Polsce, Europie i na świecie.

  Przypominamy również, że dostępne jest bogate archiwum Redakcji Polskiej, w którym zachowane zostały m.in. audycje obrazujące życie Polonii.

  Copyright © Polskie Radio S.A O nas Kontakt