Kamil Stoch mistrzem Polski w skokach narciarskich

Katarzyna Semaan 26.12.2018 19:26
  • Kamil Stoch przypomniał, że po raz ostatni był mistrzem Polski w 2015 roku, teraz znów jest zwycięzcą [posłuchaj]
Skoczek powiedział, że zwyciężył w Zakopanem, bo czuł się dzisiaj dobrze, była dobra pogoda i oddał dobre skoki

Kamil Stoch zdobył złoty medal w konkursie o mistrzostwo Polski w skokach narciarskich, który odbył się w środę na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Drugi był Dawid Kubacki, a trzeci- Stefan Hula.

Kamil Stoch powiedział w TVP 1, że zwyciężył, bo czuł się dzisiaj dobrze, była dobra pogoda i oddał dobre skoki. Po raz ostatni był mistrzem Polski w 2015 roku, teraz znów jest zwycięzcą.

Czwarty był Maciej Kot, piąty - Jakub Wolny, a szósty - Piotr Żyła; wicelider Pucharu Świata. Siódme miejsce zajął Aleksander Zniszczoł (118.5 i 125 m, 274.2 pkt).

Już wcześniej ogłoszono, że to właśnie tych siedmiu zawodników wystąpi w rozpoczynającym się w ten weekend Turnieju Czterech Skoczni.