Print

Polska - Słowacja 1:0

PR dla Zagranicy
Michał Strzałkowski 26.05.2012 20:36
To najważniejszy sprawdzian przed finałami Euro 2012. Jedynego gola zdobył Damien Perquis.
Mecz Polska - Słowacja (1:0). O piłkę walczą Słowak Erik Jendrisek (nr 18) oraz Polak Eugen Polanski (nr 7).Mecz Polska - Słowacja (1:0). O piłkę walczą Słowak Erik Jendrisek (nr 18) oraz Polak Eugen Polanski (nr 7).fot. PAP/Leszek Szymański

Polska wygrała ze Słowacją 1 do 0 w najważniejszym sprawdzianie przed finałami Euro 2012. Jedynego gola strzałem głową zdobył Damien Perquis w 30. minucie spotkania. Biało-czerwoni rozpoczęli w składzie: w bramce - Wojciech Szczęsny - w obronie Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Sebastian Boenisch - w pomocy Jakub Błaszczykowski, Rafał Murawski, Eugen Polanski, Ludovic Obraniak, Maciej Rybus i w ataku Robert Lewandowski. W drugie połowie trener Smuda dokonał kilku zmian i poziom gry Polaków widocznie się obniżył.
Jutro terener Smuda ogłosi 23 osobowy skład na Euro.