Francja wygrywa z Ukrainą

Michał Strzałkowski 15.06.2012 21:01
Reprezentacja Francji pokonała 2:0 (0:0) zespół Ukrainy w meczu grupy D Mistrzostw Europy.
Mecz Ukraina - Francja w Doniecku. Przy piłce Francuz Franck RiberyMecz Ukraina - Francja w Doniecku. Przy piłce Francuz Franck Riberyfot. PAP/EPA/Rungroj Yongrit

Francuzi strzelili dwa gole na początku drugiej połowy: prowadzenie uzyskał w 53. minucie Jeremy Menez, trzy minuty później wynik podwyższył Yohan Cabaye.
Mecz Francuzów z Ukraińcami, rozpoczątey zgodnie z planem o godz. 18.00 polskiego czasu, został po czterech minutach gry przerwany ze względu na burzę i gwałtowne opady deszczu. Grę wznowiono po 55-minutopwej przerwie.
Drugi mecz grupy D, spotkanie Szwecja - Anglia, pierwotnie zaplanowane na 20.45, rozpocznie się w Kijowie z 15-minutowym opóźnieniem.