Print

Siostry Radwańskie żegnają się z deblem

PR dla Zagranicy
Michał Strzałkowski 31.07.2012 20:29
Agnieszka i Urszula przegrały 4:6, 6:7 z Amerykankami Liezel Huber i Lisą Raymond.
Urszula i Agnieszka RadwańskieUrszula i Agnieszka Radwańskiefot.: PAP/EPA/Andy Rain

Po odpadnięciu z turnieju singlowego na kortach Wimbledonu, siostry Radwańskie przegrały dziś w drugiej rundzie turnieju olimpijskiego w grze deblowej. Agnieszka i Urszula przegrały w dwóch setach 4:6, 6:7 (3-7) z rozstawionymi z numerem jeden w turnieju Amerykankami Liezel Huber i Lisą Raymond. W drugim secie Polki prowadziły 5:2, ale nie wykorzystały szansy na wyrównanie.
Agnieszka Radwańska zagra jeszcze na igrzyskach w grze mieszanej w parze z Marcinem Matkowskim. Ich przeciwnikami będą Australijczycy Lleyton Hewitt i Samantha Stosur.