Pechowa noga Artura Nogi

Jedynka
Michał Strzałkowski 07.08.2012 14:27
Polak nie ukończył eliminacyjnego biegu na 110 metrów przez płotki. Tuż po starcie doznał kontuzji.
Artur Noga zaraz po starcie skrzywił się z bólu i zatrzymał jeszcze przed pierwszym płotkiemArtur Noga zaraz po starcie skrzywił się z bólu i zatrzymał jeszcze przed pierwszym płotkiemfot. PAP/EPA/Robert Ghement

Artur Noga nie ukończył eliminacyjnego biegu na 110 metrów przez płotki, reprezentant Polski, piąty w finale igrzysk przed czterema laty w Pekinie, doznał kontuzji tuż po starcie.
Urazu w tym samym biegu kwalifikacyjnym nabawił się również reprezentant Chin, Liu Xiang - złoty medalista olimpijski z Aten również w igrzyskach w Pekinie nie przebrnął eliminacji przez kontuzję.

Więcej szczęścia miał w eliminacyjnym biegu na 200 metrów Kamil Kryński. Polak ze świetnym czasem 20 sekund i 66 setnych zajął w swoim wyścigu trzecie miejsce i pewnie awansował do półfinału.