"Niebiescy" bliżej awansu

Michał Strzałkowski 19.07.2012 21:11
Ruch Chorzów wygrał 3:1 z Metalurgiem Skopje w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Europejskiej.

Ruch Chorzów wygrał 3:1 (0:0) z Metalurgiem Skopje w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Europejskiej.
Pierwsza połowa meczu wicemistrzów Polski z macedońskim rywalem bramek nie przyniosła, choć okazję „Niebiescy” mieli wymarzoną - w 41. minucie Marek Zieńczuk nie wykorzystał rzutu karnego. Nieoczekiwanie dla kibiców Ruchu prowadzenie dla gości uzyskał w 70. minucie Agron Memedi, odpowiedź gospodarzy była niemal natychmiastowa - wyrównał Arkadiusz Piech cztery minuty później. Chorzowianie prowadzili 2:1 po drugim trafieniu Piecha, po kolejnych dziesięciu minutach, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Piotr Stawarczyk.